GT: Катання і ковзання в Леоганге. Вiдео. Драйв-Спорт.

Застосовувати

Категорії

BMX / Freestyle /26/ Велосипеди /84/ Роликові ковзани /5/ Туризм /1/ Гірські лижі /7/ Сноуборди /15/

GT: Катання і ковзання в Леоганге

Події, що розгорнулися тиждень тому в знаменитому австрійському байк-парку, безумовно записують Чемпіонат Світу 2020 по маунтібайку як один з найбільш брудно-пластилінових в історії.

Надій на помилки синоптиків трапитися не вдалося і в день фіналу разом з обіцяним похолоданням прийшов мокрий сніг, перетворивши трасу в місиво. Особливо дісталося райдерам в її середній, лісовій частині з купою слизьких коренів на пристойному ухилі. Саме тут вигравали ті, кому вдавалося залишатися на велосипеді, а якщо і падати, то вставати недалеко від нього.

Це був не тільки перший Чемпіонат для Ноугі Корем, але і перший для Ізраїлю, делегував на головну даунхілльную гонку сезону свого спортстмена. Ноуга довела, що її країна може пишатися своєю дочкою, яка зайняла в непрофільної для себе дисципліні восьме місце.

Першим став Чемпіонат в Леоганге і для юніора Ітана Крейка, що приземлився в цих непростих умовах на 11-ю позицію.

Вин Мастерс, який брав участь в Чемпіонатах Світу більше 10 разів, зазначив цю гонку як найскладнішу і жорстку за всю його кар'єру. Може бути, 39-е місце в чоловічій Еліті - не предмет гордості для кудлатого новозеландця, але, за словами самого Вина «я залишився задоволений, що мені вдалося не тільки фінішувати, але і залишитися живим».