Про покупку. Оплата замовлення. Драйв-Спорт.
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати
ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ, ЩО ОФОРМЛЕНЕ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Оплатити замовлення, що оформлене в інтернет-магазині можна тільки одним способом – на сайті банківскою карткою через інтернет-еквайринг від Fondy (ТОВ «Фінансова компанія «Елаєнс»). Оплата замовлення післяплатою або іншими способами не допускається.

Після того, як менеджер інтернет-магазину підтвердить Ваше замовлення, в Особистому кабінеті на сайті https://drive-sport.com.ua/ стане доступна кнопка «ОПЛАТИТИ».
При натисканні цієї кнопки Платник буде перенаправлений на захищений платіжний шлюз Fondy, де для оплати замовлення банківською карткою необхідно ввести інформацію у відповідні поля на екрані:
• повний номер картки;
• термін дії картки;
• тризначний код перевірки (СVV2/CVC2), що вказаний на смузі для підпису на звороті картки;
• адреса електронної пошти (на вказану адресу електронної пошти буде надісланий електронний фіскальний чек).

Оплатити замовлення банківскою карткою також можна перейшовши на платіжну сторінку за посиланням в листі з підтвердженням замовлення.

До моменту отримання успішного підтвердження платежу Ваше замовлення буде перебувати в режимі очікування оплати. Термін оплати замовлення – 23 години з моменту його підтвердження менеджером інтернет-магазину. При відсутності оплати у вказаний термін, замовлення автоматично скасовується, а товар знімається з резерву.

Після успішної аутентифікації Вас буде переадресовано на сайт інтернет-магазину для отримання інформації про результати оплати. Термін зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок продавця при оплаті на сайті банківською картою 1-3 дні.

Гарантії безпеки

Дані банківської картки вводяться на спеціальній захищеній платіжній сторінці. Передача інформації в процесинговий центр Fondy відбувається із застосуванням технології шифрування TLS. Подальша передача інформації здійснюється за закритими банківським каналам, що мають найвищий рівень надійності.

Якщо карта підтримує технологію 3D Secure, для здійснення оплати, необхідно буде пройти додаткову перевірку користувача в банку-емітенті (банк, який випустив картку). Для цього користувача буде перенаправлено на сторінку банку, що видав картку. Спосіб перевірки залежить від банку. Як правило, це додатковий пароль, який відправляється в SMS, карта змінних кодів, або інші способи.
Увага! Код перевірки СVV2/CVC2 і 3DS-пароль не можна повідомляти 3-м особам, співробітники або роботизовані системи банку не запитують дану інформацію. Код перевірки СVV2/CVC2 призначений тільки для проведення операцій в марежі Інтернет, а 3DS-пароль банк надсилає тільки для підтвердження оплати.


Реквізити Інтернет-магазину:
Найменування організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Аркас-С»
Юридична адреса: 02002 м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19
Електрона пошта: eshop@drive-sport.com
Код ЄДРПОУ 43499951

Графік роботи Інтернет-магазину:
Пн.-Сб.: 10:00 - 20:00
Нд.: 10:00 - 19:00

Акції і знижки

всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.