0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати
ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ, ОФОРМЛЕНОГО В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Оплатити замовлення, оформлене в інтернет-магазині можна тільки одним способом - на сайті банківською картою через інтернет-еквайринг від ТОВ «Фінансова компанія« Елаенс »». Оплата замовлення післяплатою та іншими способами не допускається.

До оплати приймаються банківські картки платіжних систем: MasterCard, MasterCardElectronic, Maestro, Visa, VisaElectron,
Після того, як менеджер інтернет-магазину підтвердить Ваше замовлення, в Особистому кабінеті на сайті стане доступна кнопка «ОПЛАТИТИ».

При натисканні цієї кнопки Платник буде перенаправлений на захищений платіжний шлюз ТОВ «Фінансова компанія «Елаенс», де для оплати замовлення банківською карткою необхідно ввести інформацію у відповідні поля на екрані:
• адреса електронної пошти (на вказану адресу електронної пошти буде надіслано електронний касовий чек);
• повний номер картки;
• термін дії картки;
• ім'я та прізвище власника картки;
• тризначний код перевірки (СVV2 / CVC2), вказаний на смузі для підпису на звороті картки.

Оплату замовлення банківською карткою також можна зробити, перейшовши на платіжну сторінку за посиланням в листі з підтвердженням замовлення.

До отримання успішного підтвердження платежу Ваше замовлення буде перебувати в режимі очікування оплати. Термін для оплати замовлення - 23 години з моменту його підтвердження менеджером інтернет-магазину. При відсутності оплати в зазначений термін, замовлення автоматично скасовується, а товар знімається з резерву.

Після успішної аутентифікації Ви будете переадресовані на сайт інтернет-магазину для отримання інформації про результати платежу. Термін зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок продавця при оплаті на сайті банківською карткою 1-2 дня.


Гарантії безпеки

Відомості банківської картки вводяться на спеціальній захищеній платіжній сторінці. Передача інформації в процесинговий центр ТОВ «Фінансова компанія «Елаенс» відбувається із застосуванням технології шифрування TLS. Подальша передача інформації здійснюється за закритими банківськими каналами, які мають найвищий рівень надійності.

Якщо карта підтримує технологію 3D Secure, для здійснення платежу, необхідно буде пройти додаткову перевірку користувача в банку-емітенті (банк, який випустив картку). Для цього користувач буде перенаправлений на сторінку банка, що видав картку. Вид перевірки залежить від банку. Як правило, це додатковий пароль, який відправляється в SMS, картка змінних кодів, або інші способи.
Увага! Код перевірки (СVV2 / CVC2) не можна повідомляти 3-м особам, він призначений тільки для проведення операцій в мережі Інтернет і співробітники або роботизовані системи банку не запитують цю інформацію. Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «Фінансова компанія Елаенс» не звертає 3DS-паролі для скасування платежів. 3DS пароль не можна повідомляти 3-м особам, співробітники ТОВ «Фінансова компанія «Елаенс» або його роботизовані сервіси не запитують ці паролі.


Реквізити Інтернет-магазину:
Найменування організації: Компанія: ООО "Аркас-С"
Телефон: +380683060140
ЄДРПОУ 43499951
Юридична адреса: 02002 м.Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19
Фактична адреса: м Київ, Вул.Паркова-Сирецька, д. 1, магазин «Драйв-Спорт»


Режим роботи менеджерів Інтернет-магазину:
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
Нд: 10: 00 - 19:00

Акції і знижки

Знижка 30% на зимову колекцію 2020/2021!
Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.