0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати
ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ СУВОРО ЗА МІСЦЕМ ПРИДБАННЯ - НА АДРЕСУ (МІСЦЕ ПЕРЕБУВАННЯ) ПРОДАВЦЯТЕРМІНИ І ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИ ДИСТАНЦІЙНОМУ СПОСОБІ ПРИДБАННЯ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ:
При дистанційному способі покупки обмін товару відбувається через оформлення повернення.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Повернення товару належної якості, який не підійшов за формою, фасоном, забарвленням, розміром або комплектацією – проводиться протягом 14  днів після отримання товару (не враховуючи дня доставки).
Повернення товару належної якості провадиться силами і за рахунок покупця.

Товар належної якості приймається до повернення тільки в разі, якщо:
- термін для повернення не порушений;
- товар не був у вживанні (відсутні сліди експлуатації та носіння);
- товар зберіг товарний вигляд, споживчі властивості та фірмові ярлики;
- збережена оригінальна (фабрична) упаковка товару, яка не ушкоджена, не порушена і не зіпсована;
- товар, проданий в комплекті, повернутий також в комплекті;
- збережена документація, що відноситься до товару, без якої використання товару неможливо (гарантійний талон, паспорт, інструкція з експлуатації).

Якщо товар не відповідає зазначеним вимогам і / або термін для повернення порушений, продавець має право відмовити в поверненні. В цьому випадку повернутий покупцем товар продавець відправляє назад покупцеві транспортною компанією (на вибір продавця) післяплатою. Разом з товаром покупцю направляється Висновок (відмовний лист), в якому вказана причина відмови в поверненні.

Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купуючим його споживачем.
Товари належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар, перераховані в Переліку, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 N 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів"».


Для оформлення повернення грошових коштів необхідно:

1. Заповнити та підписати «Заяву на повернення грошових коштів»
Шановний покупець, прохання уважно і розбірливо заповнювати заяву. Перед заповненням заяви зверніться в банк для отримання коректних реквізитів. Коректно заповнена заява мінімізує терміни повернення грошових коштів.

2. Заява (заповнена і підписана) і товар в оригінальній (фабричній) упаковці разом з відповідною документацією, помістити в додаткову упаковку, що забезпечує збереження і споживчі властивості товару в процесі транспортування.

3. Здійснити повернення товару на склад інтернет-магазину за допомогою транспортної компанії «Нова пошта» вказавши в транспортній накладній дані отримувача:
Компанія: ООО "Аркас-С"
ПІБ: Співробітник
Телефон:  
Адреса:  м. Київ, вул.Парково-Сирецька, буд. 1, магазин «Драйв-Спорт»
Особливі відмітки: ІМД-ХХХХХ (номер замовлення в інтернет-магазині)

Товар до повернення приймається Пн-Сб з 10:00 до 20:00, Нд з 10:00 до 19:00.

Увага! Повернення, відправлене до відділення Нової пошти, тобто без послуги «доставка до адреси одержувача, на склад інтернет-магазину не потрапить і не зможе бути оброблене.
При здійсненні повернення товару на склад інтернет-магазину власними силами необхідно звернутися в пункт видачі замовлень «Драйв-Спорт», розташованим за адресою: м. Київ, вул.Парково-Сирецька, буд. 1, магазин «Драйв-Спорт»

Термін розгляду заяви на повернення грошових коштів становить до 14 днів днів з дня надходження до продавця товару, що повертається. У разі прийняття продавцем позитивного рішення про повернення, вартість товару буде перерахована за реквізитами, які покупець вказав в заяві. Терміни зарахування грошових коштів на рахунок покупця залежать від внутрішнього регламенту банка одержувача.

Увага! При поверненні товару належної якості покупцеві повертається тільки вартість товару, відшкодування вартості доставки і зворотної доставки не проводиться.
При відмові покупця від отримання замовлення, доставленого в регламентований термін і не маючого  порушень цілісності упаковки – відшкодування вартості доставки не проводиться. Відшкодування вартості доставки оплаченого замовлення може бути зроблено тільки в разі, якщо покупець відмовився від замовлення до його передачі на доставку в транспортну компанію.


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ


Повернення товару, що має недоліки, дефекти або несправності виробничого характеру - проводиться протягом встановленого гарантійного строку.
Повернення товару, переданого покупцеві з порушенням умов договору, що стосуються кількості, асортименту, комплектності або якості товару (товар має косметичні дефекти, не відповідає зображенню або опису на сайті) - проводиться протягом 14 днів після отримання товару (не рахуючи дня доставки).

Увага! Консультація по підбору розміру одягу або взуття (включаючи інформацію, розміщену на сайті Драйв-Спорт) носить рекомендаційний характер і не може гарантувати точну відповідність Вашому розміру, тому ця ситуація не може бути підставою для пред'явлення претензії.

У разі виявлення в товарі будь-якого недоліку, покупець, у встановлені терміни, повинен звернутися в інтернет-магазин з вимогою провести перевірку якості товару.

Для перевірки якості товару необхідно:
1. Сфотографувати у високій якості:
- етикетку з повним найменуванням товару, наліплену на товар / упаковку;
- загальний вигляд отриманого товару і самої нестачі (мінімум з двох різних ракурсів);
- серійний (заводський) номер товару (тільки в разі, якщо це велосипед, сноуборд, бігові лижі, гірські лижі);
- гарантійний талон.
Менеджер інтернет-магазину має право запросити додаткові фотографії.

2. Необхідні фотографії та гарантійний талон на eshop@drive-sport.ru, вказавши тему листа «ІМД-ХХХХХ перевірка якості товару».

Увага! При відправці фотографій слід врахувати, що при отриманні товару від покупця продавцем проводиться його додатковий огляд. Виявлення при огляді недоліків, які не відображені на раніше наданих фотографіях, може вплинути на рішення продавця про повернення покупцю коштів.

Термін розгляду заяви про перевірку якості товару становить до 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги.
За підсумками перевірки якості товару покупцеві на e-mail буде відправлений результат перевірки - лист про прийняте рішення.

У разі прийняття продавцем рішення про повернення товару на склад інтернет-магазину, покупцеві для оформлення повернення грошових коштів необхідно:

1. Заповнити та підписати «Заяву на повернення грошових коштів».
Шановний покупець, прохання уважно і розбірливо заповнювати заяву. Перед заповненням заяви зверніться в банк для отримання коректних реквізитів. Коректно заповнену заяву мінімізує терміни повернення грошових коштів.

2. Заява (заповнена і підписана) і товар в оригінальній (фабричній) упаковці разом з відповідною документацією помістити в додаткову упаковку, що забезпечує збереження і споживчі властивості товару в процесі транспортування.

3. Здійснити повернення товару на склад інтернет-магазину за допомогою транспортної компанії «Нова пошта», вказавши в транспортній накладній дані Отримувача:
Компанія: ООО "Аркас-С"
ПІБ: Співробітник
Телефон:  
Адреса: м. Київ, вул.Парково-Сирецька, буд. 1, магазин «Драйв-Спорт»
Особливі відмітки: ІМД-ХХХХХ (номер замовлення в інтернет-магазині)

Товар на повернення приймається Пн-Сб з 10:00 до 20:00, Нд з 10:00 до 19:00.
Увага! Повернення, відправлене до ПВЗ ТК «Нова пошта», тобто без послуги «доставка до адреси одержувача, на склад інтернет-магазину не потрапить і не зможе бути оброблено.
При здійсненні повернення товару на склад інтернет-магазину власними силами необхідно звернутися в пункт видачі замовлень «Драйв-Спорт», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Парково-Сирецька, буд. 1, магазин «Драйв-Спорт».

Термін розгляду заяви на повернення грошових коштів становить до 14 днів з дня надходження до продавця товару, що повертається. У разі прийняття продавцем позитивного рішення про повернення, сума до повернення буде перерахована за реквізитами, які покупець вказав в заяві. Терміни зарахування грошових коштів на рахунок покупця залежать від внутрішнього регламенту банка одержувача.

Увага! У разі повернення товару з вини продавця, покупцю  повертається вартість товару і проводиться відшкодування вартості доставки і зворотної доставки (при наявності касового чека, що підтверджує оплату зворотної  доставки). При поверненні на склад інтернет-магазину не всього замовлення цілком, а тільки якоїсь  його частини, відшкодування вартості доставки «до покупця» розраховується виходячи з впливу товару, що повертається на вартість доставки всього замовлення (вартість доставки всього замовлення мінус вартість доставки не поверненого товару, який залишився у покупця).

Акції і знижки

Знижка 30% на зимову колекцію 2020/2021!
Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.