0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Категорії

BMX / Freestyle /19/ Велосипеди /75/ Роликові ковзани /5/ Туризм /1/ Гірські лижі /7/ Сноуборди /15/

GT: Катання і ковзання в Леоганге

Події, що розгорнулися тиждень тому в знаменитому австрійському байк-парку, безумовно записують Чемпіонат Світу 2020 по маунтібайку як один з найбільш брудно-пластилінових в історії.

Надій на помилки синоптиків трапитися не вдалося і в день фіналу разом з обіцяним похолоданням прийшов мокрий сніг, перетворивши трасу в місиво. Особливо дісталося райдерам в її середній, лісовій частині з купою слизьких коренів на пристойному ухилі. Саме тут вигравали ті, кому вдавалося залишатися на велосипеді, а якщо і падати, то вставати недалеко від нього.

Це був не тільки перший Чемпіонат для Ноугі Корем, але і перший для Ізраїлю, делегував на головну даунхілльную гонку сезону свого спортстмена. Ноуга довела, що її країна може пишатися своєю дочкою, яка зайняла в непрофільної для себе дисципліні восьме місце.

Першим став Чемпіонат в Леоганге і для юніора Ітана Крейка, що приземлився в цих непростих умовах на 11-ю позицію.

Вин Мастерс, який брав участь в Чемпіонатах Світу більше 10 разів, зазначив цю гонку як найскладнішу і жорстку за всю його кар'єру. Може бути, 39-е місце в чоловічій Еліті - не предмет гордості для кудлатого новозеландця, але, за словами самого Вина «я залишився задоволений, що мені вдалося не тільки фінішувати, але і залишитися живим».

Пригоди тривають!


Теги: gt, dh, wyn masters, noga korem

GT Factory Racing Team на Crankworx

Відразу після закінчення фінального етапу EWS Ноуга Корем і Вин Мастерс в компанії присусідитися до них Ітана Крейка і Тома Істеда вирушили в Інсбрук (Австрія), де з 30 вересня по 4 жовтня проходив третій етап знаменитого маунтібайк-фестивалю. Даунхіл, де Ноуга відзначилася п'ятим місцем, став найбільш привертає увагу GTFR дисципліною. Він Мастерс - 18-й у категорії Pro, а малюк Крейк - 10-й у юніорів. Для участі в слоупстайле Том Істед привіз в Інсбрук новеньку, кольору пожежної машини LaBоmba і зайняв одинадцяте місце. Відсутність у хлопців медалей було компенсовано чудово проведений часом і знятим веселим роликом з австрійськими пейзажами і пригодами команди.


Теги: gt, wyn masters, noga korem, crankworx, tom isted

GT: Том Істед і його Парк Мрії

«Це мій перший справжній дертовий проект, до якого я йшов довгий час і який зміг завершити разом з закінченням будівництва двох нових ліній Compound і Decoy, так вдало влилися в парк. Не можу не бути гордий за те, як вдало все вийшло »- Том Істед, райдер GT Wing Project.

Зйомка і монтаж «Dirt Jump Dreamland» - Райан Неллет (Ryan Hallet).


Теги: gt, tom isted

GT: B-RAGE - Шлях Вікінга

Це відео, зняте операторської групою BlurMedia, стало свого роду прийманням нового трейл, задуманого і побудованого райдером GT Wing Project Бразі Ветставіком в байк-парку Trysil Bike Arena (Норвегія). Бразі і його друзі давно хотіли побудувати тут щось, вибивається із загальноприйнятих норм і правил. «До моменту початку робіт все, що у мене було - це кілька ідей в голові, хороші хлопці, готові допомогти їх реалізувати, і один місяць, відведений на будівництво» - розповідає Бразі.

«Протягом трьох тижнів ми працювали по 12 годин. Для мене це було трохи дивно: коли я копаю будинку, я можу витратити місяць на один трамплін, виводячи його, обкативая і знову переробляючи, поки він не стане ідеальним. А тут ми зробили цілу прижковую секцію і випробували її тільки по завершенні всіх робіт. Але це було весело плюс я отримав цінний досвід. А потім ми покликали хлопців з BlurMedia і тиждень, що залишився витратили на зйомки ролика. Тепер в парку Trysil є трейл B-RAGE, який наступної весни буде відкритий для досвідчених і безстрашних райдерів ».

«Трейл B-RAGE такій же, як і сам Веставік - технічний і божевільний. У перший день зйомок ми навіть не були впевнені, що Браге зможе його проїхати, так як наскільки божевільними здавалися прольоти, настільки втомленим після будівництва виглядав він сам. Тим більше, що більшість епізодів ролика зняті без тестових прогонів і коригування побудованих конструкцій. Але ми раді, що занепокоєння, витає по обидва боки об'єктива, виявилося безпідставним, що все вийшло, а новий трейл готовий і чекає своїх героїв »- BlurMedia.


Теги: gt, brage vestavik

GT: Пригоди маленького кикера в великому Берліні

Жив-був маленький кікер * ... У нього було багато близьких і далеких родичів, розкиданих по всьому світу, створених з різних матеріалів і навіть земляних, але всі вони так чи інакше вели осілий спосіб життя, проводячи її на одному місці: в великих байк- парках, секретних спотах або на Трейл. А наш маленький кікер з народження мріяв про подорожі. І одного разу він зустрів Вина Mастерса, який взяв його з собою, щоб показати маленькому кікеру весь світ. Так вони стали друзями, і дружба їх зміцніла настільки, що одного разу, під час поїздки до Німеччини, Вин вирішив зняти невеликий ролик про себе і свого маленького друга-помічника, який став щастя пригод одного волохатого і веселого велосипедиста, також великого любителя подорожей.

* Кікер - трамплін, штучний виліт з приземленням на природний схил або без такого (російсько-емтебешний розмовник).


Теги: gt, wyn masters
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Наступна  

Акції і знижки

Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.