Сноуборди, сноуборд, черевики для сноуборда, кріплення для сноуборда в магазинах Драйв-Спорт
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Категорії

Для всіх тих, хто вважає, що сноуборд - НЕ прасувальна дошка, яку раптом стали використовувати трохи в іншій спеціалізації, а швидкісний болід, при правильному підході до якого ви зможете приборкати нескінченні снігові простори, компанія Драйв-Спорт пропонує нову колекцію СНОУБОРДІВ.

Чому за сноубордом потрібно йти саме до нас?

НАЙКУЛЬТОВІШІ МАРКИ сноубордів, черевиків для сноуборду, кріплень до сноуборда і сноубордичного одягу.

ОСВІДЧЕННІ МЕНЕДЖЕРИ в магазинах, для яких катання на дошці - головне захоплення в житті. Вам допоможуть грамотно підібрати сноуборд, який вас буде тільки радувати!

Наші РАЙДЕРА, що входять до команди K2 Snowboards, RIDE snowboards, Nitro і Bataleon, щорічно беруть нагороди вищої гідності на всіх значущих сноубордичних змаганнях. На слабких дошках - не виграють.

Бренди


перейти до повного каталогу

Акції і знижки

всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.