0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Категорії

BMX / Freestyle /19/ Велосипеди /76/ Роликові ковзани /5/ Туризм /1/ Гірські лижі /7/ Сноуборди /15/

GT: Катання і ковзання в Леоганге

Події, що розгорнулися тиждень тому в знаменитому австрійському байк-парку, безумовно записують Чемпіонат Світу 2020 по маунтібайку як один з найбільш брудно-пластилінових в історії.

Надій на помилки синоптиків трапитися не вдалося і в день фіналу разом з обіцяним похолоданням прийшов мокрий сніг, перетворивши трасу в місиво. Особливо дісталося райдерам в її середній, лісовій частині з купою слизьких коренів на пристойному ухилі. Саме тут вигравали ті, кому вдавалося залишатися на велосипеді, а якщо і падати, то вставати недалеко від нього.

Це був не тільки перший Чемпіонат для Ноугі Корем, але і перший для Ізраїлю, делегував на головну даунхілльную гонку сезону свого спортстмена. Ноуга довела, що її країна може пишатися своєю дочкою, яка зайняла в непрофільної для себе дисципліні восьме місце.

Першим став Чемпіонат в Леоганге і для юніора Ітана Крейка, що приземлився в цих непростих умовах на 11-ю позицію.

Вин Мастерс, який брав участь в Чемпіонатах Світу більше 10 разів, зазначив цю гонку як найскладнішу і жорстку за всю його кар'єру. Може бути, 39-е місце в чоловічій Еліті - не предмет гордості для кудлатого новозеландця, але, за словами самого Вина «я залишився задоволений, що мені вдалося не тільки фінішувати, але і залишитися живим».

Пригоди тривають!


всі відео

Теги: gt, dh, wyn masters, noga korem

Акції і знижки

Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.