0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Категорії

BMX / Freestyle /26/ Велосипеди /84/ Роликові ковзани /5/ Туризм /1/ Гірські лижі /7/ Сноуборди /15/

Mongoose: Нові території

Більшість свого життя райдер Mongoose MTB Брайден Барретт-Хей провів на сході Канади, розкочуючи місцевими трейлами, пропадаючи в улюбленому Highland Bike Park або на трасі Joyride, будуючи власний дерт-парк на пустирі біля власного будинку і відточуючи трюки тут або в , що розташовані по сусідству в рідному Торонто.

Він давно відбувся як професійний спортсмен і, після багатьох років, проведених у змаганнях та контестах, відчув потяг до нових місць та змін. Зібравши свої байки, цього року Брайден перебрався на захід країни, у Вернон (округ Британська Колумбія), де знову відкрив для себе катання в горах на великому байку. Однак «мекка» канадського фрірайду пропонує найширші можливості і в класичних для Брайдена дисциплінах, так що райдер не має і одного приводу зачехляти свій трейл-байк і стрибковий хардтейл.

Про це новий ролик «New Territory» - про нові місця, нові пригоди та старі звички.


всі відео

Теги: mongoose

Акції і знижки

Знижка 20% на літню колекцію 2021!
Знижка 40% на кросівки 2021!
Знижка 40% на зимову колекцію 2020/2021!
Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.