0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Категорії

BMX / Freestyle /24/ Велосипеди /82/ Роликові ковзани /5/ Туризм /1/ Гірські лижі /7/ Сноуборди /15/

GT: Кнопка «Перезавантаження» запущена

Після короткого і нервового минулорічного сезону, ускладненого локдаунамі і серією відмін головних світових подій, райдери команди GT Factory Racing звернулися до домашніх зимовим тренувань, але лише для того, щоб повернутися до початку наступного зарядженими і готовими до нових перегонів.

GT Bicycles піклується про своїх пташенят, тому запросив Ноугу Корем, Мартіна Мейес, Вина Мастерса, Ітана Крейк і Йоханнеса фон Клебельсберга в Іспанію, де в кінці квітня провів для хлопців тренувальний табір і тестові випробування нових байків. Дні, проведені в байк-парку Pure Riding поблизу Жирони, виявилися для команди не тільки «розгортальні» перед початком нового сезону. Вони стали ще приводом ще раз згадати основні моменти минулого, веселі і сумні, щоб стрепенувшись, скинути цей тягар з плечей і з легкістю їхати далі.

Дивіться «Reset the Mind» - перший епізод, що відкриває новий сезон серіалу гоночно-пригодницької саги GTFR. Новий сезон розпочато, і ми сподіваємося, що для команди він стане більш насиченим і успішним, ніж попередній.


всі відео

Теги: gt, martin mayes, noga korem

Акції і знижки

Знижка 40% на зимову колекцію 2020/2021!
Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.