0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Категорії

BMX / Freestyle /17/ Велосипеди /66/ Роликові ковзани /5/ Туризм /1/ Гірські лижі /7/ Сноуборди /15/

GT Spokes Tales повертається!

Пройшов рік з тих пір, коли вся команда GT Factory Racing збиралася разом, і початок нового сезону - чудовий привід зробити це знову. Місцем зустрічі було обрано Нова Зеландія з теплою місцевої восени, приємними на дотик океанічними процедурами, жаркими домашніми Трейл і спотами Вина Мастерса в Нью Плімуті, а також - запальним серфінгом у виконанні двох бельгійців і розкочування в Роторуа напередодні відкриття Світової Серії Ендуро.

Мабуть, саме прохолодне, що було помічено в цих зборах - це напій в келиху менеджера GTFR Марка Моріссей, подяку якому за організацію табору та можливість побути разом висловлює вся команда разом з привітаннями переможцю контеста GTFO, проведеним спільно з Pinkbike .

Ну і найкрутіша подія - це повернення в лад Джорджа Бранніган після року, проведеного «на лікарняному». В інших ролях першого епізоду «розповісти історію» сезону 2019 - Ноуга крор, Мартін Мейес і Джоуї Фореста.


всі відео

Теги: gt bicycles, martin mayes, noga korem, wyn masters, george brannigan, joe foresta

Акції і знижки

Знижка 45% на зимову колекцію 2019/2020!
Ліквідація зимових колекцій минулих років!
Знижка 35% на літню колекцію 2019!
Знижка 50% на кросівки 2019!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.