Smith: точно в десятку. Новини. Драйв-Спорт.
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Smith: точно в десятку

12 лютого 2022

Так, сучасне спортивне екіпірування завжди готове нас здивувати. Технології прагнуть вперед і вгору, і межі досконалості не видно.

До десятки найкращих товарів року для спорту та туризму згідно з авторитетною думкою GearPatrol увійшла нова маска Smith I/O MAG Imprint 3D. Ми знайомили вас із дивовижною розробкою компанії, коли за допомогою програми у вашому гаджеті виконується сканування вашого обличчя, а потім на основі результатів виготовляється унікальна маска.


По суті, інновацією є і весь процес покупки: завантаження програми, сканування та відправка даних, замовлення, два тижні очікування та у вас в руках унікальна персональна Smith I/O MAG Imprint 3D з двома лінзами ChromaPop. (Доступно поки що лише в США).

Smith – дивовижне поряд! 

всі новини
Оцінити:  
 

Теги: smith, smith io mag imprint 3d, Інше

Акції і знижки

всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.