Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Rollerblade: погляд назад

07 квітня 2017

Rollerblade вирішили перебрати архів і подивитися, що роблять сьогодні дуже відомі в минулому ролери. Так з'явилася серія інтерв'ю. Це розповідь не стільки про минуле, скільки про сьогодення і майбутнє. Люди - дуже важлива складова для будь-якого бренду.

Отже, сьогоднішній герой Корі Міллер (Cory Miller). Корі був з Rollerblade з початку 90-х - катався сам, потім став займатися командою в США. Це було часом стрімкого розвитку ролер-руху, виникли X Games. Тоді намітився серйозний розрив між тим, що люди робили в офісі, і тим, що відбувалося на вулицях.Корі завжди намагався підібрати в команду людей, наділених яскравим талантом і особливою харизмою. Потрібні були спортсмени, здатні генерувати ідеї в області маркетингу та дизайну.


Найяскравіший спогад Корі про роботу з Rollerblade - подорож в Моаб, щоб протестувати позашляхову модель Coyotes. Це було дуже незвично!


І, так, звичайно, Корі досі дуже багато катається. По-перше, в скейтпарку зі своїм сином. По-друге, використовує ролики для пересувань по місту. По-третє, під час роботи на зйомках фільмів - НЕ камера переміщається на платформі, а Корі переміщається разом з камерою на роликах, і це дуже зручно.
Що змінили ролики в його погляді на життя? Змусили сприймати весь світ в якості скейтпарку! І це допомагає в житті!
 
Rollerblade - це на все життя!

всі новини
Оцінити:  
 

Теги: Ковзани роликові

Акції і знижки

Ліквідація зимових колекцій минулих років!
Ліквідація літніх колекцій минулих років!
Знижка 35% на роликові ковзани 2017!
Розпродаж велосипедів 2017 года!
Розпродаж літньої колекції 2017: знижки 40%!
Подарункові сертифікати Драйв- Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
Дисконтна картка
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.