0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

POC: Гедвігою Вессель

12 січня 2020

Спробуємо приміряти на себе життя професійного спортсмена. Одразу попереджаємо: ця дисципліна нагадує хаос на високих швидкостях - могул! Фізичний, психологічний стан організму, а також технічна підготовка спортсмена піддаються особливим випробуванням.
Гедвігою Вессель (Hedvig Wessel) - норвезька спортсменка зі світовим ім'ям, вона представляла свою країну на двох останніх Олімпіадах.


Зараз увага Гедвігою перемістилася в бік фрірайду. І це природно, вона звикла проводити всі зимові вихідні в будиночку в горах разом зі своєю сім'єю.


«Я занурююся повністю. Ставлю мету і багато працюю для її досягнення. Мені подобається перевіряти межі своїх можливостей і пробувати щось нове. І ще я вірю, що проводячи час з людьми, які вміють щось краще за мене, наділені своїм баченням або стилем в катанні, я приймаю відмінні рішення ». Наприклад, взяти участь в FWT 2019 - було одним з таких рішень. В результаті в активі Вессель перемога на етапі в Австрії і 4-е місце в загальному заліку FWT 2019.


І тому всі впевнені, що 2020 стане особливим для спортсменки. Для захисту в колекції POC Гедвігою вибирає новий шолом Obex Spin і маску Fovea Clarity.
А ви що вибираєте в колекції POC для досягнення своїх цілей?

всі новини
Оцінити:  
 

Теги: Лижі гірські

Акції і знижки

Знижка 45% на зимову колекцію 2019/2020!
Ліквідація зимових колекцій минулих років!
Знижка 35% на літню колекцію 2019!
Знижка 50% на кросівки 2019!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.