0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

POC: еволюція Fornix

16 жовтня 2020

Історія Fornix налічує вже майже ціле десятиліття. Як вийшло, що у моделі такий поважний вік?


Шведська компанія POC відома своїм глибоким безкомпромісним підходом до безпеки катання. Кожна модель - результат ретельної роботи інженерів, тривалий процес тестування. Тому розробки живуть довго, збираючи з собою кращі технології, які з'являються на ринку.


Сьогодні Fornix - лінійка шоломів, збудованих на основі базової моделі, які різняться в дизайні і деталях. Є дитячі моделі, моделі, оснащені ротаційною системою поглинання ударів SPIN, стильний шолом Fornix Pow JJ –промодель фрірайдера Джеремі Джонса.


Джеремі Джонс - дивовижна людина. Він катається і на лижах, і на сноуборді. 10 раз його вибирали Райдером Року, він багато працює над збереженням місць, де можна кататися на чистому глибокому снігу, тому що бачить, як гори змінюються з року в рік у зв'язку з потеплінням клімату і тим, що робить людина.

Форма слідує за призначенням, так з'являється досконала модель – POC Fornix!


всі новини
Оцінити:  
 

Акції і знижки

Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.