0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Millet: ви маєте Plan B?

27 листопада 2019

Для реалізації свого плану В спортсмену Millet довелося побувати в Сибірі та на Камчатці, а також в Альпах, в Піренеях і на Юконі. В результаті вийшла «зимова історія про подорожі і дружбу», яка представлена ​​в мережі під назвою Plan B.Нам відкрив свій Plan B лижник команди Millet Жюльєн Колон (Julien Colonge). Жюльєн одержимий справжньою пристрастю до лижних подорожей, майже щороку виходить новий фільм з його участю з найцікавіших куточків Землі.


«Гори - частина природи, яка допомагає відкрити самих себе, перевірити межі своїх можливостей і розділити найкращі моменти свого життя з друзями та однодумцями. В горах є місце таким почуттям і емоціям, яких більше ніде не знайти ».
Якщо план виглядає нереальним, потрібно просто добре підготуватися до його реалізації - разом з Millet!
всі новини
Оцінити:  
 

Теги: millet, plan b, Туризм

Акції і знижки

Знижка 45% на зимову колекцію 2019/2020!
Ліквідація зимових колекцій минулих років!
Знижка 35% на літню колекцію 2019!
Знижка 50% на кросівки 2019!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.