0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Mammut: Якоб Шуберт - повторення пройденого

09 лютого 2019

Скелелазові Mammut в грудні минулого року вдалося повторити два найскладніших маршрути, пройдені до нього всього один раз.
"El Bon Combat" (9a +, 9b / 9b +) і "Neanderthal" (9b) розташовані в Каталонії. Вперше прокласти і оцінити ці маршрути вдалося кілька років тому Крісу Шармі (Chris Sharma).

"El Bon Combat" сподобався Шуберту (Jakob Schubert) з першого знайомства: «Він по-справжньому унікальний, 30-метрова стіна з легким нависанням і змішаною структурою, яку я ніколи раніше не зустрічав».

Кріс Шарма приєднався до Шуберта, але, виявилося, що присутність «першопрохідника» ще не гарантує успішного проходження. Останній рух вдався не відразу. Після кількох невдалих спроб і дня перерви спортсмен зрозумів, що готовий. "El Bon Combat" був пройдений другий раз, у Якоба склалося враження, що складність його була дещо завищена, він дає маршруту 9a +.


"Neanderthal" - ще один складний маршрут в Каталонії, на його проходження потрібно понад 100 рухів, це багато, це дійсно важко. Він не виглядає складним з боку, але саме проходження останньої чверті вимагає хорошої координації і сил, коли їх вже не залишається. Маршрути такої довжини вимагають психологічної підготовки поряд з фізичною.


Кріс Шарма відкрив маршрут в 2009, і з тих пір ніхто не зміг повторити "Neanderthal", хоча він був в планах багатьох найсильніших скелелазів світу. Австрійський спортсмен Mammut зробив собі найкращий подарунок до Нового року, пройшовши в кінець грудня цей по-справжньому унікальний маршрут.
У фіналі своєї каталонської подорожі Шуберт проліз "La Novena Enmienda" (9a) і "La Ultima Ola" (8c) і дуже задоволений результатами.

Mammut – будь-які маршрути разом!

всі новини
Оцінити:  
 

Теги: mammut, jakob schubert, Туризм

Акції і знижки

Знижка 50% на кросівки 2019!
Знижка 25% на літню колекцію 2019!
Ліквідація літніх колекцій минулих років!
Знижки до 45% на зимову колекцію 2018/2019!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.