0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Mammut: старі маршрути по-новому

22 грудня 2018

Виявляється, край світу не за сімома горами і зовсім не на полюсі.
Це в південній Франції, в скалолазній Мецці, яку назвали "Le Bout du Monde" - "Край Світу".

Саме там знаходиться маршрут з романтичною назвою "La Rose et le Vampire", прокладений ще в 1985 році Антуаном ле Менестрел(Antoine le Menestrel): "La rose ... найважливіший маршрут у моєму житті. Він змінив мене - і мій спосіб лазіння, і моє майбутнє життя ». Тоді Антуан був змушений придумати особливу техніку рухів - зачепитися на стіні було дуже важко і ця техніка чимось нагадувала танець. Роза - подарунок переможцю, який впорався з маршрутом-вампіром.


Пролізти "La Rose et le Vampire" заново захотілося спортсменці Mammut Ганні Штьор (Anna Stoehr). Досвідченій і титулованій спортсменці це виявилося не так просто. Присутність Антуана напевно зробило проходження "La Rose" особливим і незвичайним.


Справитися з труднощами Ганні допомогли поради Антуана, власний досвід і завзятість і чудове спорядження Mammut.


всі новини
Оцінити:  
 

Теги: mammut, anna stoehr, Туризм

Акції і знижки

Знижка 30% на кросівки 2019!
Ліквідація літніх колекцій минулих років!
Знижки до 45% на зимову колекцію 2018/2019!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.