Блокнот0

Leki на кращих трейлах літа

13 серпня 2019

З усією пристрастю і технологіями на межі мистецтва Leki занурилися в трейлранінговий сезон.

В іспанських Піренеях з 19 по 21 липня відбувся забіг Gran Trail Trangoworld Aneto-Posets. Офіційним партнером стала компанія Viper-Sport, регіональний представник Leki. 3500 учасників вийшли на старт - гонка набирає популярність з кожним роком.

Змагання на льодовику Пітцталь Pitz Alpine Glacier Trail пройшли в цьому році з 2 по 4 серпня вже восьмий раз. Дистанція вважається найбільш високогірною в Альпах і пропонує для учасників різні варіанти. Р45 - 44 кілометри з набором висоти 2800 метрів. Першими на фініші з'явилися учасники з палицями Leki. Німецька спортсменка Зузі Лелл (Susi Lell) виграла жіночі змагання і стала єдиною, хто подолав дистанцію менш, ніж за 7 годин. У чоловіків переміг австрієць Давид Валльманн (David Wallmann), він витратив на проходження Р45 менше 6 годин і обігнав всіх майже на 30 хвилин!

В кінці серпня Leki знову стануть учасником і партнером одного з найскладніших і популярних в світі забігів - Transalpine Run! 300 команд вийдуть на старт в Оберсдорфі і протягом 8 днів долатимуть мальовничі 300 кілометрів по територіях Австрії, Швейцарії та Італії. ТрансАльп - прекрасний і жорстокий, про нього розповідають багато і докладно. Особлива складність його в тому, що потрібно виходити на старт весь тиждень поспіль, тобто кожен день з марафону! Справитися з дистанцією допомагають палиці Leki!