0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

GT: Подіум в Loudenvielle та інші подробиці 5-6 етапів EWS

12 вересня 2021

В перших числах вересня Світова Серія Ендуро продовжила свою захоплюючу програму, запросивши своїх учасників до Франції на п'ятий і шостий етапи, які за вже сформованою традицією пройшли в здвоєному форматі. Маленьке курортне містечко Луданв'єль (Loudenvielle), затишно розташувався в передгір'ях Піренеїв, вперше приймає Серію і разом з різноманітністю чотирьох високогірних спецділянок із загальним скиданням висоти більше 3000 метрів, захоплюючих дух рельєфом і оточуючими видами, запропонував райдерам весь наявний у нього асортимент погоди.

Після теплої та сонячної зустрічі райдерів і дня грязьових тренувань 2 вересня знову виглянуло сонце, трохи підсушити траси СД, особливо на відкритих ділянках. Ноуга Корем взяла хороший старт, вигравши дві перші стадії. Але, щоб утримати лідерство, заробленої переваги їй не вистачило, а місця, зайняті в повній відповідності з номерами останніх двох спецділянок дозволили Ноугі задовольнятися третьою позицією загального заліку етапу - 30: 54.04 з відставанням від часу переможниці 00: 12.20.За відсутності Віна Мастерса, який залишився висвітлювати даунхільні події і в рамках відновлення травмованої руки на GT Grade 190-кілометровий переїзд з Валь ді Солє в Ленцерхайді, відстоювати честь команди випала Мартіну Мейєсу. На відміну від Корем перші дві спецділянки у нього не задалися (10-е і 8-е місця), а ось на останніх двох він зміг трохи надолужити, повторивши рідкісний для гонок такого формату результат своєї напарниці, що дозволило Мартіну встати на четверту сходинку заліку етапу з 27: 07.50 і +00: 27.05 до часу його переможця.Шостий етап, що пройшов через два дні в тій же локації, трасами спецділянок мало відрізнявся від попереднього, хіба що вони були перетасувані, звання «королівської» від масивної СД # ​​3 Dolmens перейшло до нової СД La Pique, Tourtere гонщикам тепер треба було їхати двічі, а весь етап проходив протягом двох днів 4 і 5 вересня.Як і на попередньому етапі, Ноуга Корем відзначилася швидким початком, взявши друге місце на першій СД, але помилки, допущені на двох наступних, привели до двох сьомих позицій. Залишок першого гоночного дня Ноуга ознаменувала надбавкою в швидкості і стабільності, а почавши новий - змогла зібратися і виграти дві стадії поспіль. Загальний результат етапу - четверте місце з 39: 37.84 і 20-секундним відставанням від лідера.

Та ж гонка для Мейєса пройшла вкрай нестабільно. Четверте, третє і два других місця, здобуті ним на спецділянках, могли стати хорошою заявкою для потрапляння на подіум, але падіння на другій СД і втрата майже тридцяти секунд привело Мартіна лише до шостого місця.Стабільні і без п'яти хвилин подіумні (за винятком третього місця п'ятого етапу) виступи Ноугі Корем поміщають ізраїльтянку на шосте місце поточного загального заліку EWS, а близькість до лідерів і щільність результатів дозволяє їй розраховувати на подіум Серії, до фінішу якої залишається ще три етапи.

Сход з етапу в La Thuile і пропуск двох гонок в Fassa Trentino на сьогоднішній день дозволяють Мартіну Мейєсу задовольнятися лише 31-м місцем загального поточного заліку Серії з гіпотетичною можливістю прийти до її фінішу в Топ10 в разі стабільних і головне - успішних виступів у всіх гонках . Всі вони пройдуть протягом цього місяця, ми будемо стежити за відбуваючимися там подіями і обов'язково поділимося з вами подробицями.

Поки Серія переїжджає на новий курорт - Crans-Montana (Швейцарія), де 11-12 вересня буде проходити сьомий акт п'єси «Велике Ендуро», насолодіться найцікавішими моментами її попередньої глави. 
всі новини
Оцінити:  
 

Теги: gt, martin mayes, enduro, noga korem, ews, Велосипеди

Акції і знижки

Знижка 20% на літню колекцію 2021!
Знижка 40% на кросівки 2021!
Знижка 40% на зимову колекцію 2020/2021!
Знижки від 25 до 50% на літню колекцію 2020!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.