0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Corratec: Ще одна гірська вершина - ще одна перемога

09 липня 2019

Черговою перемогою для райдера Corratec Team Міхаеля Споеглера закінчилася одноденна шосейна гонка, що пройшла в кінці червня у високогір'ї італійських Альп. Її старт відбувся на головній площі містечка Prad і пелотон, гаряче підтримуваний вітаючих його місцевими жителями, рушив до кордону зі Швейцарією. Ще в передгір'ї гонщики влаштували «розбірки» і до початку сходження двадцятка найактивніших і нетерплячих, включаючи Споглера, зуміла відірватися від основної групи. А попереду гонщиків чекав легендарний підйом «Cima Coppi». Веде свою історію з 1965 року. Цю назву щорічно привласнюють найбільшому і найважкішому сходженню на знаменитій багатоденці Giro d'Italia. Чотири рази перевал Passo dello Stelvio (2758м) удостоювався цього звання і саме він в цей раз повинен був визначити самого стійкого і швидкого. Шлях на вершину непростий. Це 24 кілометри з набором 1800 метрів і 48 віражів асфальтового серпантину.

Вже на початку підйому група «відриву» накрутила темп. Винуватцем чергового розриву стали зусилля Томаса Гшніцера (Thomas Gschnitzer), кого змогли підтримати тільки Споеглер та італійський гонщик Цамбоні (Zamboni). Залишівшіся в групі вирішили їхати в своєму ритмі. Проходячи черговий віраж, Міхаель зрозумів, що Цамбоні має технічні проблеми і збільшив швидкість. Залишившись удвох (Цамбоні зійшов за 10 кілометрів до фінішу) і маючи достатній гандикап перед найближчими переслідувачами, Споеглер і Гшніцер почали тактичну боротьбу, поперемінно «смикаючи» один одного, поки Гшніцер не заспокоївся і не став їхати рівніше. Це було на руку Міхаелю, він зумів відновитися і підготуватися до фінішної атаки, розпочатої ним за 2 кілометри та фінішу. Для гонщика Corratec Team це був єдиний шанс «струсити» з колеса Гшніцера і йому це вдалося. Фінішний спринт привів до успіху з переконливою перевагою в 10.5 секунд. Чергова перемога Міхаеля Споеглера і чергова перемога CCT EVO SLR!

всі новини
Оцінити:  
 

Теги: corratec, michael spogler, Велосипеди

Акції і знижки

Знижка 50% на кросівки 2019!
Знижка 25% на літню колекцію 2019!
Ліквідація літніх колекцій минулих років!
Знижки до 45% на зимову колекцію 2018/2019!
Подарункові сертифікати Драйв-Спорт!
Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!
всі акції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.