Bataleon WHATEVER WIDE. Сноуборди Каталог. Драйв-Спорт.
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Bataleon WHATEVER WIDE

 

Інформація про наявність товару у магазинах оновлюється з інтервалом 1 доба

Уточнюйте про наявність та ціну товару за телефонами магазинів. Характеристики товарів в магазинах можуть відрізнятися від наведених на сайті
 
 
Поділитися:
Наявність в магазині Драйв-Спорт
закритий з технічних причин
Схема проїзду
Артикул Размер  
BA.22.10.WH.W 162 cm В наявності
Наявність товару в інших містах

Bataleon WHATEVER WIDE

Ціна

21 888 грн.
Ціна зі знижкою 10%
19 699 грн.
 
Будь-який сніг. Будь-яка місцевість. Будь-який стиль. Whatever це найуніверсальніша модель в колекції зі збалансованою базою, яка підійде будь-якому райдеру для катання в будь-яких умовах і на будь-якій місцевості, в будь-якому стилі.
Конструкція Directional Twin означає, що дошка має симетричну форму зі злегка подовженою носовою частиною для більш природного почуття від катання зі спрямованою геометрією. Фірмова модернізована 3D платформа Triple Base Technology + Sidekick, дозволяє мінімізувати впіймання канту, забезпечує поліпшену "плавучість" в глибокому снігу і має цілу низку інших переваг у порівнянні з традиційною плоскою платформою. Сноуборд має прогин Medium Camber. Такий прогин забезпечує найвищий контроль при перекантуванні і високу стабільність на швидкості, а в поєднанні з платформою 3BT Twin - більш вільне почуття від управління дошкою. Для підвищення жорсткості без шкоди загальній вазі в конструкції застосований легкий сердечник Light Core з порід Швейцарського Адамова Дерева і тополі з додаванням порожніх карбонових трубок по краях дошки між кріпленнями. Сердечник з двох сторін закритий біаксіальним скловолокном а також посилений поздовжньою карбоновою пластиною по центру між кріпленнями. Такі посилення роблять прогин більш чуйним, а перекантування і клацання більш потужними. Змінна база Super Slick X складається із спресованого матеріалу з найвищим рівнем щільності. Це відрізняє її від більшості пересічних extruded баз. Вона міцна, практично не вимагає догляду і легко ремонтується. На ній легко кататися і вона має потрібні характеристики для хлопців, які віддають перевагу катанню з трюками.
Бренд:Bataleon
Рік:2021/2022
Стать:унісекс
Вік:для дорослих
Жорсткість: 4
Призначення: олмаунтін
Радіус, м: 7.8 (162)
Сердечник: Light Core
Поверхня що ковзає: Super Slick Extruded
Рівень підготовки: удосконалюється
Форма: Directional Twin
Ціна:21 888 грн.
Ціна зі знижкою 10% по акції:19 699 грн.

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.