Drake BATTLE RUSTY. Сноуборди Каталог. Драйв-Спорт.
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Drake BATTLE RUSTY

 

Інформація про наявність товару у магазинах оновлюється з інтервалом 1 доба

Уточнюйте про наявність та ціну товару за телефонами магазинів. Характеристики товарів в магазинах можуть відрізнятися від наведених на сайті
 
 
Поділитися:
Drake BATTLE RUSTY
в магазинах Драйв-Спорт у Києві
Немає у наявності Вибачте, товар відсутній у магазинах нашого міста.
Наявність товару в інших містах

Drake BATTLE RUSTY

немає у наявності

 
Сноуборд BATTLE RUSTY це зброя з двома речами на умі - знищення вулиць і підривання пухляка. Спрямована форма дошки з більш широким ноузом в порівнянні з тейлом, флексом середньої жорсткості і традиційним прогином Smooth Camber дозволяють плисти в пухляку, а також енергійно клацати і робити преси в стріті. Контактна зона під кантами злегка піднята, що дозволяє катати по трубках ще стабільніше. Конструкція сердечника посилена карбоновими напрямними для кращої віддачі. Також біля дошки найбільш швидка змінна база SINTRA 8000. Передбачені додаткові отвори заставних для широкого діапазону параметрів кріплень. Ця дошка укомплектована найкращими технологіями Drake, заповнюючи пробіл між беккантрі і вуличним сноубордінгом.
Бренд:Drake
Рік:2021/2022
Стать:унісекс
Вік:для дорослих
Жорсткість: 6
Призначення: олмаунтін
Радіус, м: 7.65 (155), 7.9 (163)
Поверхня що ковзає: Sintered
Рівень підготовки: удосконалюється
Форма: Directional Twin
немає у наявності
Ціна зі знижкою 10% по акції:19 699 грн.

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.