Bataleon GOLIATH. Сноуборди Каталог. Драйв-Спорт.
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Bataleon GOLIATH

 

Інформація про наявність товару у магазинах оновлюється з інтервалом 1 доба

Уточнюйте про наявність та ціну товару за телефонами магазинів. Характеристики товарів в магазинах можуть відрізнятися від наведених на сайті
 
 
Поділитися:
Bataleon GOLIATH
в магазинах Драйв-Спорт у Києві
Немає у наявності Вибачте, товар відсутній у магазинах нашого міста.
Наявність товару в інших містах

Bataleon GOLIATH

немає у наявності

 
Goliath це потужний снаряд з флексом середньої жорсткості для технічного катання в будь-яких умовах гірської місцевості. Конструкція Directional Twin означає, що дошка має симетричну форму зі злегка подовженою носовою частиною для більш природного почуття від катання зі спрямованою геометрією. Фірмова модернізована 3D платформа Triple Base Technology + Sidekick, дозволяє мінімізувати упіймання канта, забезпечує поліпшену "плавучість" в глибокому снігу і має цілу низку інших переваг у порівнянні з традиційною плоскою платформою. Сноуборд має прогин Medium Camber. Такий прогин забезпечує найвищий контроль при перекантуванні і високу стабільність на швидкості, а в поєднанні з платформою 3BT Freestyle - більш вільне почуття від управління дошкою. Для підвищення жорсткості без шкоди загальній вазі в конструкції застосований легкий сердечник Ultra Light Core з порід Швейцарського Адамова Дерева і тополі з додаванням порожніх карбонових трубок по краях дошки між кріпленнями і в зоні ноуза і тейла. Сердечник з двох сторін закритий тріаксіальним скловолокном і додатково посилений карбоновими напрямними пластинами по краях дошки. Такі посилення роблять прогин більш чуйним, а перекантування і клацання більш потужними. Ковзна поверхня HyperGlide Sintered швидка і міцна, і ще швидше, коли запарафінена.
Бренд:Bataleon
Рік:2021/2022
Стать:унісекс
Вік:для дорослих
Жорсткість: 6
Призначення: олмаунтін
Радіус, м: 8.1 (159)
Сердечник: Ultra Light Core
Поверхня що ковзає: Hyper Glide Sintered
Рівень підготовки: удосконалюється
Форма: Directional Twin
немає у наявності
Ціна зі знижкою 10% по акції:23 393 грн.

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.