Bataleon THE JAM WIDE. Сноуборди Каталог. Драйв-Спорт.
0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Bataleon THE JAM WIDE

 

Інформація про наявність товару у магазинах оновлюється з інтервалом 1 доба

Уточнюйте про наявність та ціну товару за телефонами магазинів. Характеристики товарів в магазинах можуть відрізнятися від наведених на сайті
 
 
Поділитися:
Наявність в магазині Драйв-Спорт
закритий з технічних причин
Схема проїзду
Артикул Размер  
BA.21.10.JA.W 161 cm В наявності
Наявність товару в інших містах

Bataleon THE JAM WIDE

Ціна

27 512 грн.
Ціна зі знижкою 20%
22 010 грн.
 
Модель JAM - це високотехнологічний снаряд для олмаунтін фрістайлу з флексом високого ступеня жорсткості для виняткової маневреності і віддачі. Гарантія свободи і плавності від управління 3D платформою TRIPLE BASE TECH.
Конструкція Directional Twin означає, що дошка має симетричну форму зі злегка подовженою носовою частиною для більш природного почуття від катання зі спрямованою геометрією. Фірмова модернізована 3D платформа Triple Base Technology + Sidekick, дозволяє мінімізувати упіймання канта, забезпечує поліпшену "плавучість" в глибокому снігу і має цілу низку інших переваг у порівнянні з традиційною плоскою платформою. Сноуборд має найбільш агресивний прогин Dynamic Camber. Такий прогин забезпечує найвищий контроль при перекантуванні і високу стабільність на швидкості, а в поєднанні з платформою 3BT Freestyle - більш вільне почуття від управління дошкою. Для підвищення жорсткості без шкоди загальній вазі в конструкції застосований найлегший сердечник Super Ultra Light Core з порід швейцарського адамова дерева і тополі з додаванням порожніх карбонових трубок по краях дошки між кріпленнями і в зоні ноуза і тейла. Сердечник з двох сторін закритий тріаксіальним скловолокном і додатково посилений карбоновими напрямними пластинами по краях дошки. Такі посилення роблять прогин більш чуйним, а перекантування і клацання - більш потужними. В районі ноуза і тейла знаходяться по дві паралельні пластини AirRide зі спіненого матеріалу, що забезпечують плавність ходу на високих швидкостях, ефективно розсіюючи вібрації (прозорі вставки AirRide видно при просвічуванні лампою розжарювання). Ковзна поверхня Ultra Glide Sintered - це найбільш швидка база з матеріалу високої щільності. Вона може витримувати сильні удари і ковзати дуже швидко, і стає ще швидше, коли вона запарафінена.
Бренд:Bataleon
Рік:2020/2021
Стать:унісекс
Вік:для дорослих
Жорсткість: 7
Призначення: фрірайд
Радіус, м: 8,2
Форма: Directional Twin - Dynamic Camber
Ціна:27 512 грн.
Ціна зі знижкою 20% по акції:22 010 грн.

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.