0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Підпишися на акції

 

Розсилка по СМС

+38
 
 

Мені подобаеться

Знижки для спортсменів, інструкторів та для спортивних шкіл!

З 25 жовтня 2013 року «Драйв-Спорт» надає спортсменам будь-якого рівня, інструкторам, а також дитячим спортивним школам та їх представникам спеціальні ціни на профільний та допоміжний інвентар, запасні та витратні частини, одяг і аксесуари.

 

Спеціальні ціни надаються:

1. Спортсменам будь-якого рівня
у кількості один комплект у сезон на одну людину (за виключенням спортсменів кваліфікації не нижче кандидата у майстри спорту) при наявності:
а) офіційного листа організації з проханням продажу зі знижкою.
б) копії класифікаційної книжки спортсмена.

2. Інструкторам
на спорядження експертного рівня у кількості один комплект на сезон на одну людину (за виключенням спортсменів кваліфікації не нижче кандидата у майстри спорту) при наявності:
а) копії інструкторського посвідчення.

3. Спортивним школам і представникам спортивних шкіл (тренерам)
на спорядження експертного рівня, а також на дитяче спорядження начального рівня при наявності:
а) офіційного листа від організації з продажу проханням продажу зі знижкою з зазначенням кількості спорядження та його рівнем.

Для отримання більш докладної інформації звертайтесь будь ласка у найближчий магазин «Драйв-Спорт» до старшого продавця або директора магазина.

всі пропозиції

Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.