0
Київ каталог товарів
Київ
Адреси магазинів
Особистий кабінет
Блокнот0

Застосовувати
Застосовувати

Bataleon EVIL TWIN

 

Інформація про наявність товару у магазинах оновлюється з інтервалом 1 доба

Уточнюйте про наявність та ціну товару за телефонами магазинів. Характеристики товарів в магазинах можуть відрізнятися від наведених на сайті
 
 
Поділитися:
Bataleon EVIL TWIN
в магазинах Драйв-Спорт у Києві
Немає у наявності Вибачте, товар відсутній у магазинах нашого міста.
Наявність товару в інших містах

Bataleon EVIL TWIN

Ціна

16 890 грн.
10 134 грн.
 
Найбільш універсальна модель в лінійці фрістайл дошок. Модель EVIL TWIN існує з першого дня заснування компанії Bataleon. Ця дошка може стати вашим сноубордом номер один, неважливо стрибаєте ви великі теми, катаєте на джибових секціях або нарізаєте дуги по свіжому вельвету.
Легка і міцна симетрична конструкція з фірмовою модернізованою 3D платформою Triple Base Technology + Sidekick, дозволяє мінімізувати упіймання канта, забезпечує поліпшену "плавучість" в глибокому снігу і має цілу низку інших переваг у порівнянні з традиційною плоскою платформою. Сноуборд має прогин Medium Camber. Такий прогин забезпечує найвищий контроль при перекантуванні і високу стабільність на швидкості, а в поєднанні з платформою 3BT TWIN - більш вільне почуття від управління дошкою. Для підвищення жорсткості без шкоди загальній вазі в конструкції застосований легкий сердечник Ultra Light Core з порід швейцарського адамова дерева і тополі поздовжньо посиленої карбоновою порожнистою трубкою по центру між кріпленнями для кращої віддачі і потужного клацання. Сердечник з двох сторін закритий тріаксіальним скловолокном і додатково посилений карбоновими напрямними пластинами у формі "X" в зонах заставних для кріплень для миттєвої передачі зусилля з канта на кант, всіляких обертань і пресів. Ковзна поверхня HyperGlide Sintered швидка і міцна, і стає ще швидше, коли вона запарафінена.

Бренд:Bataleon
Рік:2020/2021
Стать:унісекс
Вік:для дорослих
Жорсткість: 5
Призначення: фрірайд
Радиус, м: 7,9
Форма: Twin - Medium Camber
Ціна:16 890 грн.
Ціна зі знижкою 40% по акції:10 134 грн.

Схожі товари

TEAM EXPOSURE 10 109 грн.
BERZERKER 10 049 грн.
THE SENDER 10 049 грн.
TURBO DREAM 9 984 грн.
BERZERKER 10 303 грн.
OMNI 10 303 грн.
GOLIATH WIDE 10 428 грн.
TEAM EXPOSURE WIDE 10 498 грн.
PRIME 10 800 грн.
PRIME WIDE 10 800 грн.
DROPOUT 16 200 грн.
MACHETE 16 560 грн.
EVIL TWIN WIDE 16 890 грн.
Спортивні магазини «Драйв-Спорт» у Вінниці, Києві, Дніпро, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі та у Львові. Спорядження, одяг та аксесуари для активного відпочинку та спорту. Велосипеди горні та bmx, роликові ковзани та скейтборди, гірські лижи, сноуборди, льодові ковзани, туристичне спорядження, палатки, спальні мішки. Відомі марки та відмінні ціни.